Van Heutszstraat 28
2593 PK, Den Haag

Van Heutszstraat 28

Vraagprijs: € 499.000 k.k.

Icoon huisje
Benedenwoning

Icoon huisje
100 m2

Icoon huisje
4 kamers

Omschrijving

Bent u op zoek naar een woning waar u uw eigen stempel op kunt drukken? Deze ruime 4-kamer parterrewoning van ca. 99 m2 biedt een unieke kans om uw droomhuis te realiseren! Gelegen op een aantrekkelijke en zeer centrale locatie in de gewilde woonwijk Bezuidenhout, wacht dit leuke appartement op een nieuwe eigenaar die wil opknappen. Met een 15 meter diepe achtertuin van 120 m² en de optie tot uitbouw (max. 4 meter, goedkeuring vereist), biedt dit huis volop mogelijkheden!

De handige 3D rondleiding van Matterport vindt u op Funda, voor de afmetingen verwijzen we u naar de plattegronden.

LIGGING:

Nabij het Haagse Bos en de gezellige Theresiastraat met diverse winkels en horecagelegenheden. In de directe omgeving vindt u sportvoorzieningen en winkelcentra zoals Voorburg, Mariahoeve en The Mall of the Netherlands. Het centrum van Den Haag, diverse uitvalswegen en het openbaar vervoer met het centraal station zijn uitstekend bereikbaar, en Scheveningen ligt op slechts 20 minuten fietsen.

INDELING

- Entree, gang met diepe kast, bergkast met opstelplaats wasmachine, kast met c.v.-ketel (Remeha 2024).
- Woonkamer met afgescheiden achterslaapkamer en openslaande deuren naar de 15 meter diepe tuin op noordoost.
- Voorzijkamer met meterkast en ruime bergkast.
- Eenvoudige keuken
- Achterzijkamer met kastenwand.
- Badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet.

BIJZONDERHEDEN:

- Eigen grond.
- Volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.
- Nieuwe c.v.-ketel (Remeha 2024).
- Actieve VvE (3 appartementen), bijdrage € 115,- p/m.
- Dak vernieuwd in 2023.
- Energielabel C.
- Mogelijkheid tot uitbouw van 4 meter (goedkeuring vereist).
- Ouderdoms-, asbest- en niet-bewoningsclausule van toepassing.
- Woning komt uit verhuur en is klaar voor een nieuwe visie.

Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.nl

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

Kenmerken


Aanvaarding

Prijs € 499.000 k.k.
StatusBeschikbaar
AanvaardingDirect

Bouw

Soort appartementBenedenwoning
Soort bouwBestaande bouw
Bouwjaar1931
Onderhoud binnenMatig tot redelijk
Onderhoud buitenGoed
BijzonderhedenKluswoning

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte100m2
Inhoud373m3

Indeling

Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal verdiepingen1

Energie

EnergielabelC
IsolatieDubbel glas
Warm waterC.V.-ketel
VerwarmingC.V.-ketel
KetelRemeha (2024, Combi-ketel, Eigendom)

Buitenruimte

LiggingAan rustige weg, In woonwijk
TuinAchtertuin
Achtertuin119m2, 793x1500cm
SchuurVrijstaand hout

Locatie

Interesse in deze woning?

Neem contact op voor het maken van een afspraak.
Bel 070 324 55 66, of maak gebruik van onderstaand formulier.